
30 maja nasz zawodnik Przemysław Szołtysik reprezentował klub na prestiżowym turnieju Open Europe @cejjs_ rozgrywanym we Francji.
Przemek stanął do walki w bardzo wyrównanej stawce z mocnymi przeciwnikami z całej Europy i wrócił z dwoma medalami:
- 🥈 2. miejsce Gi
- 🥉 3. miejsce NoGi
Gratulacje Przemku – jesteśmy z Ciebie dumni! 🏆