Mistrzostwa Europy w Grapplingu

26 maja podczas Mistrzostw Europy w Grapplingu w Erywaniu (Armenia) nasi reprezentanci zebrali medalowe żniwa!

W kategorii U20 fenomenalnie zaprezentowali się:
🥇 Hanna Szpakowska
🥇 Marcin Kuca

Nasi zawodnicy wywalczyli złote medale i stanęli na najwyższym stopniu podium, pokazując ogromny charakter, determinację i świetne przygotowanie! 💪🏆 Gratulujemy!